Otevřené kurzy pro moderní živnostníky

V dnešní době je Vaše konkurenceschopnost jako živnostníka (OSVČ) závislá na vaší schopnosti komunikovat, obchodovat a administrovat svou živnost i díky online technologiím.

Monotématické kurzy

Grafika pro negrafiky

Naučíme vás skládat jednotlivé prvky do kompozice a vytvářet zajímavé grafické materiály, ukážeme vám, kde najít pěkné fotky, které můžete zdarma (a legálně) použít.

Webdesign

Promyšlená tvorba webových stránek, jež respektují pravidla použitelnosti. Seznámíme vás s komplexností procesu tvorby webových stránek a uvedeme do principů designu zaměřeného na uživatele. Naučíme vás navrhnout a realizovat webové stránky z pohledu uživatele – přesně tak, jak se sluší a patří.

Akademie Digitální živnostník

Připravili jsme pro vás řadu kurzů rodiny Digitální živnostník, které mají společný základ v kompetencích, které vyučují (např. práce s webem, sociálními sítěmi, online propagací či s multimédii na vašem počítači), a přesto ve svém průběhu respektují specializaci podle vašeho profesního zaměření.

Kurzy mají jednotné parametry

Rozsah: 42 h (á 60 min.)
Časový rozvrh: Typ kurzu A: 6 školících dnů (výhradně fyzická účast v místě konání)
Typ kurzu B: 3 školící dny (min. 20 hodin) fyzicky v místě konání + 3 online setkání
Kapacita kurzů: 6–12 účastníků
Úroveň kurzů: úroveň kurzu se vždy snažíme přizpůsobit úrovni účastníků
Místo konání:

kurzy vyhlašujeme dle kapacit lektorů a zájmu přihlášených v celé ČR, standardně pak v Brně, Olomouci, Ostravě, Kladně, Kyjově a také v Praze. Distanční výuka probíhá formou videokonferencí, nejčastěji prostřednictvím Zoom nebo Google Meet.

Podmínky získání osvědčení o absolvování: nejméně 80% účast (34 hodin) na výuce a 80 % správných odpovědí v závěrečném test

Účastníci kurzu používají svá vlastní zařízení či zařízení poskytnutá jejich zaměstnavatelem.

Digitální živnostník pro MLM

Podstata práce v síťovém marketingu zůstává stejná – základem je šíření dobrého jména značky, přednášky a ukázky, budování vztahů a intenzivní práce s týmem. Co se ovšem v posledních letech změnilo, je způsob, jakým lze v těchto činnostech dosáhnout úspěchu. Buďte silní v práci s online nástroji a budujte svou síť rychleji a lépe. Náš specializovaný kurz vám v tom pomůže!

Další podrobnosti: 

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro MLM

Digitální živnostník pro lektory

Tento kurz nabízíme lektorům na volné noze, interním lektorům ve firmách i pracovníkům vzdělávacích institucí všech oborů. Cílem je kurzu je umožnit rozšíření či úplné přenesení jejich praxe do digitální podoby.

Další podrobnosti: 

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro lektory

Digitální živnostník pro finanční poradce

Ve své každodenní praxi používáte počítač a řadu softwarových nástrojů. Je to koneckonců součást vaší spolupráce s finančními institucemi. Máte ale skutečně všechny dovednosti, které potřebujete pro soustavnou (nejen) marketingovou podporu své činnosti? Píšete třeba blog o financích? Znáte a ovládáte online nástroje pro komunikaci a spolupráci s kolegy v týmu a svými klienty? Náš specializovaný kurz vás naučí využívat technologie, které podpoří úspěch ve vaší profesi.

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro finanční poradce

Digitální živnostník pro realitní makléře

Vysoce konkurenční prostředí, rostoucí nároky klientů a stále intenzivnější využívání online marketingu a dalších digitálních nástrojů – to je realita na trhu s realitami. Není snadné být skutečně dobře vidět, ale je možné se to naučit, stejně jako další digitální kompetence potřebné pro úspěch v obchodu s realitami. I vy můžete získat výhodu před ostatními se specializovaným vzdělávacím kurzem. A investice nemusí být přehnaně vysoká…

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro realitní makléře

Digitální živnostník pro vinaře a prodejce lokálních produktů

Když dáváte řemeslu celé své srdce, je škoda, aby se o plodech vaší práce nedozvěděli lidé, kteří to dokáží ocenit. Před dnešním online světem lze zavírat oči, nebo jej vzít jako příležitost. Nemusíte nikam chodit, abyste navázali vztah se svými ideálními zákazníky, stačí je oslovit tím správným způsobem. Jak na to se dozvíte v tomto specializovaném kurzu, který vás provede zákonitostmi nejen online marketingu. Investujte čas do svých dovedností. Rychle se vám to vrátí.

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro vinaře a prodejce lokálních produktů

Digitální živnostník pro maloobchod

Ať už prodáváte cokoli, mít e-shop je dnes takřka nutností. Češi obzvlášť rádi nakupují online a s trochou snahy se ke svým zákazníkům můžete dostat opravdu rychle. Chce to samozřejmě ty správné dovednosti. A ještě lépe někoho, kdo vám prozradí nějaké ty tipy a triky, nenechá vás dělat zbytečné chyby… Přesně to vám nabízí náš specializovaný kurz e-commerce. Co vy na to? Přidáte se k nám, nebo raději necháte své zákazníky někomu jinému?

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník pro maloobchod

Digitální živnostník v oblasti turismu

Pohostinství a ubytovací služby jsou zajímavým a přitom extrémně konkurenčním a náročným oborem. Můžete se snažit sebevíc, ale bez těch správných hostů to nebude ono. Rozhodujícím faktorem může být to, jak dobře dokážete oslovit lidi, kteří ocení právě to vaše pojetí služeb. Náš specializovaný kurz pro podnikatele v oblasti turismu vás naučí to nejdůležitější z online marketingu, správy sociálních sítí a řadu tipů a triků jak využít Internetu k lepšímu podnikání. Stačí chtít.

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Digitální živnostník v oblasti turismu

Ostatní kurzy

Klima-diagnostika pro realitní makléře

Trh s realitami se stáe vyvíjí a sním i potřeby klientů realitních makléřů. Začněte poskytovat svým klientům zase o trochu více a naučte se pracovat s klima-diagnostickým nástrojem Adaptee. Ukážeme vám, jak tuto novou dovednost také prodat. Jen skutečně spokojený klient vás doporučí dále.

Další podrobnosti:

Pro více podrobností o kurzu navštivte stránku kurzu: Klima-diagnostika pro realitní makléře