Učit se cizí jazyk? Kvůli své živnosti? A využiju to?

Nebudu vás napínat. Odpověď zní ano. Naučit se anglicky dost dobře na to, abyste si mohli přečíst článek ze svého oboru nebo si najít nového dodavatele odkudkoli na světě se prostě vyplatí.

Příležitosti existují, jen se o nich dozvědět…

Chcete zákazníky z příhraniční oblasti? Učte se něměcky nebo polsky! A nemusíte při tom hned pomýšlet na nějaké vysoké cíle. Potřebujete se domluvit jako obchodní partner a to představuje několik ohromných výhod:

  1. Víte přesně o čem se budete bavit. To znamená méně slovíček, tápání, času.
  2. Ke svému profesnímu základu potřebujete jen upevnit obyčejné společenské fráze a nějaké ty počty – žádná vyšší dívčí…
  3. Když už se do toho jednou pustíte, bude jen a jen snazší – používáním budete své jazykové dovednosti stále zlepšovat.

Ať už tedy chcete lépe komunikovat s hosty ze zahraničí, objednávat zboží napřímo, dozvídat se novinky v oboru nebo rovnou vyrazit prodávat někam do zahraničí, zapomeňte na obecnou školskou výuku. Spojte se s lektory, kteří vám právě ty vaše odborné jazykové znalosti předají.

A co pro to můžete udělat hned teď:

  1. Rozmyslet si, jak na tom s vybraným jazykem jste a čeho budete prakticky chtít dosáhnout.
  2. Požádat si o 85% podporu financování odborné jazykové výuky.
  3. Ozvat se nám s poptávkou – rádi vám kvalitního lektora zajistíme.

Úplně ze všeho nejdříve si připomeňte, jak moc vás angličtina, němčina, italština či jakýkoli jiný jazyk lákala, když jste třeba poslouchali svou oblíbenou písničku. Protože to je vlastně podstatou veškerého učení – radost.

Tak tedy: See you soon!